Сфокусуйтесь на важливому, а турботу про бухгалтерію довірте професіоналам.
Допомога у відкритті ТОВ, ПП, ФОП

Допомога у відкритті ТОВ, ПП, ФОП

Розглядаючи питання реєстрації підприємства, з точки зору ведення господарської діяльності і режимів оподаткування, будь-які форми підприємств (ТОВ, ПП, ФОП) за законодавством України абсолютно рівні. Різниця між формами підприємств виключно "внутрішня": порядок керування, взаємини й відповідальність засновників, механізми контролю та формування статутного фонду (статутного капіталу). Вибір відбувається в основному між ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) та ПП (приватне підприємство).

Критеріями вибору між Приватним підприємством і Товариством з обмеженою відповідальністю зазвичай стають наступні фактори:

  • Приватне підприємство простіше і дешевше враховуючи те, що в Україні немає ніяких вимог до мінімального розміру статутного фонду та терміну його оплати. Це зручно для нерезидентів та інвесторів. Сума статутного фонду може бути символічна і становити всього 100 гривень.
  • ТОВ законодавством передбачений мінімальний розмір статутного фонду і не може бути вигаданою сумою, а повинна бути обгрунтована і відповідати потребам підприємства.

Для багатьох Ваших майбутніх партнерів ТОВ - зрозуміло і звично, а також викликає більше довіри, ніж Приватне підприємство (ПП) - яке іноді плутають з фізичною особою - приватним підприємцем - теж скорочується ПП. Для торгових компаній, а також для продажів цільовій групі з товарів масового попиту на "етикетці" краще буде вигдядати виробник у формі ТОВ.

Ми вирішимо ваше питання! Від вас буде потрібно тільки прийти до нас в офіс на консультацію, так як реєстрація вашого бізнесу це складання статуту який надалі вирішить всю політику вашого бізнесу, відносин між учасниками ТОВ або ПП і повноважень директора. Після нашої зустрічі вам просто потрібно надіслати нам на електронну пошту бажану повну і коротку назву Вашого ТОВ або ПП, Інформацію про формування статутного капіталу суму, майном, або грошима Адреса реєстрації ТОВ або ПП, бажану систему оподаткування.

Про Нас

Ми - потужна і злагоджена команда професіоналів в області бухгалтерського обліку. Нашим клієнтам подобається працювати саме з нами через те, що вони отримують якісний сервіс в стислі терміни і на найвищому рівні.

Наша компанія завжди рада новим клієнтам і складним завданням, оскільки ми постійно прагнемо підвищити наш професійний рівень і отримати неоціненний досвід, працюючи з різними сферами бухгалтерського обліку та різними за складністю завданнями.

Звернувшись до нас, Ви завжди будете займатися своєю улюбленою справою, а не стежити за постійними змінами в законодавстві і стояти в чергах для здачі простого звіту. Ми гарантуємо якісне та своєчасне бухгалтерський облік Вашого підприємства та здачу звітів у встановлені терміни.