Сфокусуйтесь на важливому, а турботу про бухгалтерію довірте професіоналам.
Ведення первинної документації

Ведення первинної документації

Ведення первинної документації - це вкрай відповідальна робота, яка вимагає стовідсоткових знань всіх сучасних норм і методик розрахунку податків.
Будь-яка компанія при веденні фінансово-господарської діяльності відразу ж стикається з проблемою щодо складання бухгалтерської первинної документації, правила оформлення якої постійно змінюються. Працюючи в сфері бухгалтерських послуг вже більше 10 років, фахівці нашої компанії знають всі тонкощі і нюанси, в тому числі і в питанні складання первинної бухгалтерської документації.

В первинну документацію входять наступні документи:

  • рахунок-фактура;
  • банківські виписки;
  • акти виконаних робіт і так далі.

Обробка первинної бухгалтерської документації дає можливість скласти весь перелік витрат, а також доходів фірми для подальшого складання податкової або бухгалтерської звітності.

Наші фахівці проводять перевірку первинної документації, метою якої є виявлення яких-небудь недоліків і ліквідація їх без наслідків.

Про Нас

Ми - потужна і злагоджена команда професіоналів в області бухгалтерського обліку. Нашим клієнтам подобається працювати саме з нами через те, що вони отримують якісний сервіс в стислі терміни і на найвищому рівні.

Наша компанія завжди рада новим клієнтам і складним завданням, оскільки ми постійно прагнемо підвищити наш професійний рівень і отримати неоціненний досвід, працюючи з різними сферами бухгалтерського обліку та різними за складністю завданнями.

Звернувшись до нас, Ви завжди будете займатися своєю улюбленою справою, а не стежити за постійними змінами в законодавстві і стояти в чергах для здачі простого звіту. Ми гарантуємо якісне та своєчасне бухгалтерський облік Вашого підприємства та здачу звітів у встановлені терміни.