Сфокусуйтесь на важливому, а турботу про бухгалтерію довірте професіоналам.
Відновлення бухгалтерського обліку

Відновлення бухгалтерського обліку

Відновлення обліку бухгалтерії на підприємстві може з'явиться в зв'язку з декількох причин: часткова або ж повна втрата документів, звільнення бухгалтера, виявлення помилок в обліку у минулі періоди або відсутність обліку зовсім, недовіра до штатного бухгалтеру зі сторони керівника підприємства.

Всі компанії і приватні підприємці зобов'язані надавати в податкову інспекцію та інші контролюючі органи достовірну інформацію про діяльність і помилки в звітах або ж будь яких інших документах можуть призвести до великих штрафів, а іноді й до кримінальної відповідальності.

Ми пропонуємо Вам професійні послуги з відновлення бухгалтерського обліку, які включають:

  • Поновлення внутрішньої і зовнішньої документації
  • Поновлення даних облікової бази за минулі періоди діяльності підприємства або підприємця,
  • Первинне формування обліку з відображенням усіх здійснених підприємством господарських операцій
  • Перевірка правильності формування бухгалтерської звітності, яка була надана Клієнтом в податкову, вірність перерахунків і термінів сплати податків,
  • Внесення поправок у звітність, в якій були виявлені неточності та помилки, її повторна подача до контролюючих органів
  • Постановка обліку на підприємстві для його подальшого ведення Клієнтом

Про Нас

Ми - потужна і злагоджена команда професіоналів в області бухгалтерського обліку. Нашим клієнтам подобається працювати саме з нами через те, що вони отримують якісний сервіс в стислі терміни і на найвищому рівні.

Наша компанія завжди рада новим клієнтам і складним завданням, оскільки ми постійно прагнемо підвищити наш професійний рівень і отримати неоціненний досвід, працюючи з різними сферами бухгалтерського обліку та різними за складністю завданнями.

Звернувшись до нас, Ви завжди будете займатися своєю улюбленою справою, а не стежити за постійними змінами в законодавстві і стояти в чергах для здачі простого звіту. Ми гарантуємо якісне та своєчасне бухгалтерський облік Вашого підприємства та здачу звітів у встановлені терміни.